Cyklistický výlet na farmu koní manželů Farských

20.06.2011 11:13

Velkou radost jsme prožili 14. června na našem cyklistickém výletu na farmu manželů Farských v Holenicích. Všichni jsme předem věděli, že: 1. pojedeme společně na kolech, 2. budeme ve škole opékat buřty, 3. budeme ve škole spát. To vše se splnilo. U Farských jsme měli možnost absolvovat jízdu na koni, prohlédnout a pochovat si i jiná zvířata, než jsme zvyklí (morče, fretka, páv). Nutno podotknout, že počasí nám zpočátku příliš nepřálo. Někteří z nás (paní ředitelka, pan učitel, Romanka Brixí a Vanďa Davidová) zůstali dokonce uvězněni v lese pod statnými duby. Nakonec však opět vysvitlo sluníčko a vše dobře dopadlo. S odstupem času budeme určitě vzpomínat na legraci, kterou jsme zažili.

Zvláštní poděkování patří maminkám, a to paní Markétě Fišerové a  Simoně Šepové, které napekly pro naše děti spoustu dobrot. Rovněž tak patří i velký dík naší paní kuchařce Aleně Tanečkové za klasické staročeské koláče.